Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 16.12.2015 10:37:49 

Hudba na svatby‚ oslavy‚ párty‚ večírky‚ jubilea‚ rauty...

OSLOVENÍ
Link's:
Fcebook Link:
Fcebook Link:

 

Vážený kliente.

Mojí specializací jsou převážně svatební oslavy, firemní večírky, konference, rodinné párty, jubilea apod.
Můj repertoár z CD je zaměřený na hudbu cca od roku 1960 do současna.
Převážně jde o hudbu taneční, pop, country, lidovky, rock, disco, klasické společenské nebo latinské tance.
Jde o české a zahraniční osvědčené hity, skladby slovenské, slovácké a moravské hudby.
Sebou vozím 600 CD, tedy asi 8.000 skladeb a v notebooku, dalších, cca 45.000 skladeb.

Hudbu typu hip-hop, funky, reggae, rnb, metal, trance a techno mám pouze v počítači, ale novinky z této hudební oblasti nesháním.  Této hudby mám asi 100 hodin.
Další podobné žánry jako např. deep nebo house, ska, dnb apod., jsou zastoupeny méně.
Součástí nabídky je i hudba ruská, arabská, africká, maďarská a
další.

 


HUDEBNÍ PRODUKCE NA SVATBY – nabízím dvě varianty

1. varianta:  hudba na svatby a při svatební hostině

Technika je připravená před příjezdem hostů na hostinu. Při vstupu novomanželů do sálu zazní slavnostní, klasické hudební ukázky. Během hostiny hraje decentní, instrumentální a romantická hudba. Jde o skladby aranžované pro klavír, kytaru, saxofon či panovu flétnu za doprovodu velkého, filharmonického orchestru. Skladby pocházejí z dílen dnes již "klasických", převážně rockových skupin (Queen, Led Zepelin, Eagles, Nazareth, Metallica, Pink Floyd, Beatles, ABBA atd.).  Tato hudba působí velmi pozitivně a vytváří příjemnou a klidnou atmosféru.

2. varianta:  svatby, firemní a soukromé oslavy, rodinné párty, jubilea apod.

Techniku přivezu a zapojím tak, abych mohl začít s hudbou ve Vámi určeném čase. Zpravidla 2 hodiny před sjednaným začátkem produkce. Při vzdálenosti cca 50 km a více, přijíždím ještě o něco dříve. Tento čas Vám nebude účtován

Další program je podle vzájemné dohody, jako u 1. varianty. Účtovaný čas počítám u této varianty  od  sjednaného  začátku do skončení hudební produkce.


MODERNÍ A SOUČASNÁ HUDBA

     

Vzhledem k tomu, že jsem převážně "svatební dj", musím mít hudební materiál všech žánrů, pro všechny věkové kategorie klientů a jejich hostů. Největší zájem je o českou a zahraniční hudbu z let osmdesátých a devadesátých minulého století.  Mám ale i hudbu typu Reggae, Hip-Hop, Rap, Trance,Sky, RnB apod. Tyto žánry mám převážně v PC.
Na svojí zvukovou aparaturu mohu připojit jak Váš notebook, iPOD, přehrávače MP3, MP4, prostě cokoliv, co má sluchátkový Jack konektor 3,5 mm nebo linkový RCA (Cinch) výstup. Stejně tak mohu přehrát i Vámi přinesené CD, DVD resp. CD-MP3, příp. externí HDD.
Pro jiné zvukové nosiče (mini disc, kazety, vinylové desky - LP) mohu vzít na akci příslušný kvalitní, profesionální Hi-Fi přístroje (MiniDisc Player, Tape Deck, příp. Gramo). Zde je však nutná předchozí domluva. Tyto přístroje už s sebou běžně nevozím.

 

KAPELA nebo DJ?

   

Řadu let jsem účinkoval i jako “živý” muzikant. Hrál jsem v kapelách na sólovou, doprovodnou i basovou kytaru, na violoncello, kontrabas, mandolínu a bicí. S aktivním hraním jsem přestal z několika důvodů: nízká profesionální úroveň některých kolegů hudebníků, jejich nespolehlivost při vystoupení (alkohol, ženy), jejich častá nepřipravenost a chyby během produkce. Vadil mě i omezený repertoár. Zpravidla 120-150 skladeb. Já nabízím výběr z cca 45'000 skladeb.
Hudebníci často hrají tzv. hudební bloky 15 až 20 minut a potom je cca stejně dlouhou dobu přestávka. Z pěti hodin produkce tak odehrají zpravidla jen asi polovinu. Já hraji i 12ti hodinové akce non-stop. Když se netancuje, hudbu ztiším tak, aby se mohlo konverzovat.
U akcí s větším časovým rozsahem je ideální spojení obou forem - kombinace kapely a DJe. Při hostině DJ pouští romantické, poslechové, orchestrální skladby, které citlivě dotvářejí celkovou pohodu a příjemnou atmosféru. Odpoledne může být
ve stylu rytmické, taneční diskotéky. Večer převezme aktivitu kapela, která hraje cca 3 - 4 hodiny. Když kapela skončí, pokračuje do konce akce opět DJ.


PRVNÍ TANEC NOVOMANŽELŮ A TANEC S RODIČI

        

Jako první svatební tanec naprosto respektuji výběr snoubenců. Další 2-3 tance, jako např. tanec novomanželů s rodiči, často pouštím skladby jako např. Louis Armstrong - What a Wonderful World, Robbie Williams & Nicole Kidman - Something Stupid, B.J.Thomas - Raindrops Keep Fallin On My Head apod. Samozřejmě se ale přizpůsobím Vašim přáním.
 

 


CO MODERUJI?Moderuji především všechny důležité události během svatební slavnosti. Když pouštím poslechovou hudbu již během hostiny, upozorním např. na polévku z jednoho talíře pro novomanžele, po dohodě vyzvu novomanžele a jejich hosty k prvnímu tanci, k dalším tancům s rodiči a svědky, oznámím krájení dortu, sundávání podvazku, hod svatební kyticí apod. Mohu vést i např. dražbu podvazku nebo nevěstina střevíčku.

 

TOPlist
 Svatební fotograf a kameraman - Lion studio